מכונות שטיפת רצפות

מכונות שטיפת רצפות

 מכונות שטיפת רצפות הופכים את פעולת השטיפה לנוחה יותר, יעילה יותר ופשוטה הרבה יותר. באמצעות מכונות שטיפה אלו ניתן להבריק כל רצפה, פרקט ומשטח במהירות רבה וביעילות שאין שני לה. פעולות המכונה מבצעות את השטיפה בשלמות ומבצעות שימוש במעט חומרי ניקיון לצד כמות מועטה של מים ובכך חוסכת בעלויות השטיפה.

 חסכון במים ובחומרי ניקוי

מכונות שטיפת רצפות למיניהן הופכות של שטיפה לחיסכון של ממש. בעולם של ימינו נעשה חיפוש תמידי אחר חלופות כאלו ואחרות בכל מקום בכדי לחסוך בעלויות. שטיפה באמצעות דלי וסמרטוט מצריכה כמות מים גדולה לצד חומרי ניקוי רבים במלווים בפעולות פיזיות לא פשוטות. מכונות שטיפה אלו מציעות שטיפה בנוחות מקסימלית תוך חיסכון משמעותי בכמויות המים הנדרשות לשטיפה של משטח וחיסכון בחומרי הניקוי שכן המכונה חוסכת גם בכמויות אלו תוך שמירה על איכות ניקוי מושלמת.

נוחות ויעילות

מכונות שטיפת רצפות יעילות ונוחות לתפעול. הנוחות מתבטאת בעיקר בשל העובדה כי אין צורך בגריפה של מים, ייבוש ולעיתים גם הברשה של לכלוכים שנדבקים לשטח הנשטף. בכך, ניתן לשטוף רצפה גם כאשר ישנה תנועה של לקוחות או עובדים עליה ובכך ניתן לשמור על החנות, העסק או החברה נקיים לאורך כל היום גם כאשר העסק מלא בתנועה של לקוחות. יעילות המכונה נראית לעין ושטיפה של רצפה בהחלט מורגשת באמצעות מכונות שטיפת רצפות. מכונות אלו מצוידות במברשות גדולות ויעילות לניקוי הרצפה ולהברקה גם כאשר מדובר במשטח מלוכלך במיוחד. מגב המוצב באחורי המכונה מאפשר ניגוב שאריות המים ובכך מונע החלקה על הרצפה שנשטפה.

 שימוש במכונות אלו ניכר גם בתעשייה שכן מכונות אלו יעילות גם לניקוי משטחי עבודה גדולים תוך חיסכון בזמן והימנעות מהרטבה של אזורי עבודה לא רצויים. מגוון השימושים ברחב שניתן לבצע עם מכונות אלו מציב אותם כאפשרות הפופולארית ביותר לשטיפת משטחים ורצפות תוך שמירה על תוצאות מושלמות.

מכונות שטיפת רצפות מצוידות בקדמת בטכנולוגיה ומבטיחות תוצאה מושלמת של רצפות מבריקות ומנצנצות בדיוק כמו ביום ייצור הריצוף. שימוש בחומרי ניקוי ייחודיים מאפשר בנוסף עשייה של פוליש לרצפות ושלל פעולות אחזקה משונות המציבות את מכונות שטיפת הרצפות בקדמת הטכנולוגיה והפופולאריות בכל הקשור לשטיפה של משטחים.

 

This entry was posted in מכונות שטיפה. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>