מכונת שטיפה בקיטור

מכונת שטיפה בקיטור מיועדת לניקוי של איזורים גדולים, ניקוי מכוניות, ניקוי סירות, ניקוי בחצר, ואצל קבלני עפר ועוד, אשר זקוקים לניקוי של שטחים גדולים ביסודיות ובמהירות. מכונת שטיפה בקיטור מספקת ניקוי יסודי, על פי עוצמות הלחץ השונות שבוחר משתמש הקצה של מכונת שטיפה בקיטור.

כיצד פועלת מכונת שטיפה בקיטור? המכונה משתמשת בנים חמים מאוד אשר יוצרים קיטור ומאפשרים פעולת ניקוי מסיבית ויסודית יותר. נוסף לחום הקיטור אשר ממיס שומנים ולכלוך, נוסף לעזרתו גם פעולת הלחץ של מכונת שטיפה בקיטור אשר מאפשר ניקוי יסודי וחזק יותר. ישנן סוגים רבים של מכונת שטיפה בקיטור, בהתאם לצורך המשתמש בניקוי ולאופי הליכלוך אשר נמצא במקום.

כאשר מדובר על המשתמש הפרטי, אשר נזקק לפעולת מכונת שטיפה בקיטור, לרוב מדובר בשימושים קטנים ועוצמת הלחץ הנדרשת היא נמוכה יותר. כיום השימוש במכונת שטיפה בקיטור עבור שטיפת מכוניות היא פופולריות מאוד, היות ומדובר על ניקוי מהיר ויסודי, ללא שריטות וללא פגיעה ברכב.

מכונת שטיפה בקיטור משתמשת במים חמים מאוד לשם יצירת קיטור.המכונה “יורה” את הקיטור בלחץ אשר ניתן לכיונון בהתאם לצורך ללחץ חזק יותר או נמוך יותר. השימוש בקיטור מאפשר להמיס כתמים ולכלוך במקומות קשים כגון – רכבים מבפנים ומבחוץ, רצפות תעשייתיות, קירות חיצוניים ועוד, אשר נוטים לצבור ליכלוך וכתמים לאורך הזמן.

הניקיון באמצעות מכונת שטיפה בקיטור חוסך את הצורך בקירצוף ושפשוף הכתמים. הלחץ שנוצר באמצעות מכונת שטיפה בקיטור מרכך וממיס את השומנים והכתמים הרבים שנוצרו על המשטח. מכונת שטיפה בקיטור יכולה להמיס את הליכלוך הקשה ביותר, אפילו ליכלוך אשר מצטבר על ריצפת המוסך אשר מלאה בשמנים לרוב, גריז, ועוד חומרים רבים אשר נשפכים על הריצפה ונדבקים אליה.

לסיכום, ניכר כי השימוש במכונת שטיפה בקיטור משמשת לניקיון במקומות רבים – ריצפה של מפעלים תעשייתים, מוסכים, מכוניות, תעשיית המזון, משטחים חיצוניים ועוד מקומות רבים אשר זקוקים לניקיון יסודי באמצעות מכונת שטיפה בקיטור. המכונה מתכווננת באמצעות לצורך של הלקוח, בהתאם למשטח אותו אנו רוצים לנקות ובהתאם לסוג הלכלוך שנמצא במקום ובמשטח אותו יש לנקות באמצעות מכונת שטיפה בקיטור.

This entry was posted in מכונות שטיפה. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>