מכונת קרצוף והברקה

אנו דורכים יום יום על הריצוף בביתנו, בבית העסק ובמשרד, מבלי לתת לכך את הדעת. איננו עוצרים לחשוב –למה הוא נראה דהוי, עייף, חיוור ומלוכלך? התשובה היא שלאורך השנים, כאשר בכל יום עשרות, אם לא מאות, אנשים דורכים על הריצוף הלוך וחזור, נשפכים עליו אוכל, שתייה, דורכים עם סוליות שהיעו מבחוץ, שורטים את הריצוף, משתמשים בחומרי ניקוי חזקים מדי ועוד….

בכל הפעולות השיגרתיות הללו אנו שוחקים את הריצוף והוא לאט לאט צובר לכלוך, שומנים ושריטות מההתנהלות הרגילה של אנשים שדורכים על ריצפה במהלך היום יום. כאשר אנו מעבירים סמרטוט עם חומר ניקוי על הריצפה, נדמה לנו שהנה – הריצפה נקייה, הריצוף ומבריק והכל חזר לקדמותו. אך אין זה כך, הריצוף צובר שיכבה של שומניות אשר פוגמת במראהו המבריק והיפה.

רק בעזרת מכונת קירצוף והברקה נוכל לקבל ריצוף שנראה כמו חדש, מבריק ויפה, ללא כתמים וללא תחושה של דהייה. מכונת קירצוף והברקה איכותית תעניק ברק ויופי לריצפה, כמעט כמו מראה. מנגד, הריצפה לא תהייה חלקה ולא תעמיד בסכנה את העוברים והשבים. המראה החלק רק נראה כך, ומעניק מראה של יוקרה וניקיון חזרה לריצפה.

מכונת קירצוף והברקה מחדירה חומרי ניקיון אל תוך השיכבה העליונה של הריצוף, וכך מעניקה לו ניקיון יסודי ואמיתי. מכונת קירצןף והברקה פועלת בשני שלבים. השלב הראשון הינו פעולת קירצוף אשר מסירה את שכבות השומנים, הליכלוך והכתמים שנצברו. לאחר מכן מבצעים את השלב השני, פעולת ההברקה, אשר מעניקה ברק לאורך זמן רב למרצפות.

מהי פעולת ההברקה, איך הריצפה מבריקה כל כך? לא ניתן לשחזר את פעולת הניקוי וההברקה של מכונת קירצוף והברקה על ידי חומרים ביתיים, היות ומכונת קירצוף והברקה מחדירה חומרי ניקוי מיוחדים לתוך השיכבה הראשונה, אשר מסירה את הליכלוך הכתמים והשומניות המצטברת.

פעולת ההברקה של מכונת קירצוף והברקה משתמשת בחומרים כימיים מיוחדים אשר מחדירה חומרים מיוחדים ומלטשת א השיכבה העליונה של הריצפה, כך מתקבל מראה מבריק ונקי שנמשר לאורך זמן רב! בשל ההצלחה המדהימה של מכונת קירצוף והברקה על הרצפות, משתמשים בה לא רק בבתים פרטיים ובבתי עסק, אלא גם במקומות יוקרתיים כגון אולמות לאירועים יוקרתיים של האלפיון העליון, מלונות יוקרתיים ברחבי העולם ועוד.

This entry was posted in מכונות שטיפה. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>