פוליש

כאשר בוחרים מכונת פוליש קריסטלקשה מאוד למדוד עד כמה היא איכותית וחזקה מבחינה חיצונית, ועליכם לחדור לתוך ביצועיה על מנת להבין האם היא תחזיק מעמד ותביא את המצופה ממנה או שהיא מכונה שתתקלקל במהירות ולא תביא בסופו של דבר את התוצאות הסופיות המצופות.

חשוב מאוד לבחון את נושא מכונת הפוליש בצורה יסודית, לבדוק סוגים שונים וחברות שונות ולקבל דפי מידע מפורטים אודות גודל המכונה, כובד המכונה ולא פחות חשוב – מספר הסיבובים שהיא מבצעת. לרוב בעלי העסקים אין מושג קלוש מהו המספר האידיאלי של סיבובים אותו מכונת פוליש איכותית ויעילה אמורה לעשות.

מכונת פוליש – כמה סיבובים היא צריכה לעשות?

אנשים רבים יטענו שאין חשיבות רבה למספר הסיבובים אותם מכונת פוליש צריכה לעשות – וזו טעות גמורה. באופן נורמאלי ככל שהמכונה תעשה יותר סיבובים בפחות זמן כך בעצם החומר של הפוליש יחדור בצורה טובה יותר ויביא בסופו של דבר לתוצאה יעילה ואפקטיבית יותר.

מכונת פוליש איכותית שתביא לתוצאות טובות צריכה לעשות בממוצע מעל ל-240 סיבובים – שגם כאן הדעה הרווחת משתנה בהתאם לאיש מקצוע כזה או אחר. בכל מקרה תשאלו מספר אנשים אשר מבינים בתחום ותבדקו מהו הממוצע ביחס לדעה של כל איש מקצוע וכך תגיעו למספר אידיאלי שאמור להיות בסביבות 240 סיבובים ומעלה.

כמובן שככל שמספר הסיבובים יהיה יותר גדול כך המכונה תביא לתוצאה יעילה יותר, הסיבה היא פשוטה – ככל שהמכונה תעשה יותר סיבובים על אותה בלטה היא תספוג את החומר בצורה טובה יותר ובנוסף אם היא תסתובב יותר פעמים על אותם בלטות הם יספגו יותר חומר ויהיו יותר עמידות לעתיד.

מכונת פוליש – כיצד משיגים מכונה במחירים משתלמים?

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת בתור בעלי עסקים הוא שאסור להתפשר – תרכשו את המכונה הטובה ביותר שאתם מסוגלים, זוהי הדרך היחידה להשיג מספר רב של לקוחות ולהפיץ שם של חברה איכותית. תבדקו במספר חנויות אשר מציעות מכונות פוליש מהם המחירים של סוגים שונים של מכונות תשווה את המחירים ותלכו אל החנות שתביא לכם את  המחיר הטוב ביותר ולא פחות חשוב אחריות יותר ארוכה למקרה שהמכונה תתקלקל.

This entry was posted in מכונות שטיפה. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>